Mezinárodní festival zimních adrenalinových a cestovatelských filmů Snow Film FestVolary 23. 11. 2019 od 16.00 hod v radničním sále – / Celovečerní pásmo špičkových filmů o zimních sportech a dobrodružstvích přináší prostřednictvím špičkových outdoorových filmů dobrodružství přináší prostřednictvím špičkových outdoorových filmů dobrodružství do všedních dní…

V programu je 6 pečlivě vybraných filmů – finalisté ze zahraničních festivalů a novinky z domácí produkce. Na své si přijdou milovníci extrémních zážitků, čerstvého prašanu, arktické pustiny i sportovní fanoušci.

Letos se můžete těšit na film Queen Maud Land a hvězdně obsazenou expedici v čele s Alexem Hannoldem za zdoláváním skalních stěn daleko za polárním kruhem, na bezútěšné podmínky ostrova Onekotan uprostřed Ochotského moře. Kromě toho také na snímek Ice&Palms, cyklistický přejezd Alp, okořeněný o sjezdy těch nejzvučnějších alpských vrcholů, na blázna v neoprenu mezi krami ve filmu Surfer Dan, na dokument Můj svět, neboli zpověď extrémního sportovce Jana Vency Franckeho, a nebo na sbírání Střípků ze života horolezce Mirka Šmída.